Informacje i aktualności sportowe.

Rok szkolny 2019/2020

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają chętnych na SKS :

– piłka siatkowa dziewcząt

– badminton

– koło szachowe

11 grudnia 2019

5 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej zajęli nasi Panowie. Poziom był bardzo wyrównany. Brakowało jedynie szczęścia. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Życzę Wam dalszych sukcesów w piłce nożnej. Opiekunem była p. Katarzyna Wygoda.

29 listopada 2019

W naszej szkole odbył się Maraton Pilates -Zdrowy Kręgosłup, przygotowany przez Stowarzyszenie Zdrowie-Ruch-Kondycja. Projekt finansowany przez Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw okazał się strzałem w dziesiątkę.??Z zajęć prowadzonych przez instruktora pilates skorzystało mnóstwo osób. ?‍♀️?? Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty połączone z pokazem i degustacją w dwóch blokach- zdrowe koktajle oraz zdrowe drugie śniadanie, prowadzone fantastycznie przez GoodFood Catering. ??? W konkursach organizowanych w ramach maratonu dzieci i młodzież wykazała się dużą kreatywnością i wiedzą. Nagrody sprawiły im dużo radości!

29 listopada 2019

WTwardogorze odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Reprezentacja LO Syców wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Kuś, Oskar Lebek, Łukasz Kornak, Dawid Gierszon, Jakub Kędzierski, Jakub Przybył, Adam Kowalczyk, Dominik Smorawski, Michał Mieszala, Jakub Zawierucha. Uczniowie z LO Syców zajęli V miejsce. opiekunem druzyny była p. Katarzyna Wygoda.

28 listopada 2019

Dziś reprezentacja dziewcząt LO Syców zdobyła Wicemistrzostwo Powiatu w piłce siatkowej w Twardogórze.

Dziewczyny wystąpiły w następującym składzie: Kinga Haziak, Aleksandra Kamińska, Marysia Sokół, Marta Bieda, Marta Bagińska, Klaudia Graf, Amelia Krogulewska, Hania Wojciechowska, Nela Dolata, Natalia Rzemyk, Natalia Musiał, Wiktoria Szymkowicz. Dziewczyny jesteście super. Życzymy Wam dalszych sukcesów. Opiekunem  drużyny jest p.Jolanta Dolata.

21 listopada 2019

W naszej szkole odbył się II Maraton Fitness dla szkół naszej gminy. Projekt napisany przez J.Dolata prezesa Stowarzyszenia Zdrowie-Ruch-Kondycja dzięki życzliwości i wsparciu dyrektora p.R.Dziergwy odbył się na sali gimnastycznej LO. Współfinansowany był przez Burmistrza Miasta i Gminy Syców p Dariusz Maniak oraz życzliwych sponsorów: p.A.D. Sobińskich, B.R.Gugała, p.Babło i M.Matyszczak. Wszystkim serdecznie dziękujemy!❤️❤️❤️

25.09.2019  Koło Szachowe „HETMAN”

Doskonalimy umiejętności naszych graczy. Brawo Wy!

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOW

14.11.2018

Na hali La Vista we Wrocławiu odbył się 1/2 rozgrywek wojewódzkich w badmintona dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny w składzie : Agata Morawska, Agata Bogucka i Monika Orłowska oraz Michał Mieszała, Marcin Garbiec i Dominik Smorawski zajęły 7 miejsce.
Najważniejsza jest determinacja i waleczność! W przyszłym roku będzie wyżej!

Opiekunem była p. J. Dolata

 25.09.2018

Szkolna Liga Lekkoatletyczna we Wrocławiu dla naszych uczniów okazała się owocnym wydarzeniem. Panowie w sztafecie 4 x 100 m zajęli 2 miejsce w swoim biegu w składzie: Kacper Sobczak, Marcin Garbiec, Kacper Podyma oraz Wojciech Świderski. Magdalena Pomykała w biegu na 100 m zajęła 2 miejsce! W biegu na 400 m Kacper Sobczak zajął 3 miejsce!Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

04.09.2018

Przypominamy o harmonogramie spotkań SKS:

– wtorek i czwartek po 8 godzinie lekcyjnej chłopcy opiekun p.Katarzyna Wygoda

-środa i piątek po ósmej godzinie lekcyjnej dziewczęta opiekun p.Jolanta Dolata

29 maj 2018

Uaktualnione rekordy szkoły.

08 luty 2018

Dnia 07 lutego , w Międzyborzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja LO Syców w skladzie Filip Kaśkos i Tomasz Jadanowski zdobyli złoto!!!
Miejsca rozłożyły się następująco :
1. LO Syców,
2. II LO Oleśnica,
3. ZSP Międzybórz,
4. I LO Oleśnica,
5. ZSP Syców. Opiekunem była p. Katarzyna Wygoda.
Gratulujemy!!!

 

27 września 2017

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania.

Korespondencyjna Liga lekkoatletyczna za nami.
Oto najlepsze wyniki:
Bieg na 400 m chłopców- 5 miejsce Kacper Sobczak
Skok w dal – 4 miejsce Kuba Misiak
Bieg na 100m – 2 Karina Zadworna i Magdalena Pomykała

Warto zaznaczyć , iż pięknie pobiegły dziewczyny w sztafecie.

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

edf

10 czerwca 2017

Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Plażowej dla naszego liceum zdobyły dziewczyny Ada Kałużna, Monika Oziembłowska i Aurelia Jacek oraz chłopcy Szymon Stysiak, Bartek Balcer i Maciek Adamek.

BRAWO WY!!!

   

08 czerwca 2017

Kacper Sobczak na Mistrzostwach Polski LZS w LA ustanowił nowy rekord szkoły w biegu na 400 m przez płotki . Uzyskał On czas 56,52.

Gorąco gratulujemy!!!

22 kwietnia 2017 rok

Współpraca z Publicznym Przedszkolem Nr 3 im Małego Księcia zaowocowała zajęciami w naszej szkole w Tygodniu Ruchu .Grupa Biedronek uczestniczyła w zajęciach ruchowych na dużej sali prowadzonych przez p.J.Dolata przy współpracy wolontariuszek. Dzieci powitała dyrektor B.Trokowicz , która obserwowała zajęcia i nagrodziła ich zaangażowanie słodkim poczęstunkiem.