Opinie o szkole


Alicja Dąbrowska

W naszym liceum nie tylko nawiązałam trwałe przyjaźnie, ale również rozwinęłam swoją pasję, stąd wybór studiów – filologii angielskiej.

Bartek Jasiak

Okres liceum wspominam najlepiej spośród wszystkich etapów edukacji. Nauczyłem się najwięcej oraz poznałem wspaniałych ludzi, z którymi spędziłem najlepsze lata nauki. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki zawsze pozwalało mi na realizowanie mojej pasji, jaką jest aktorstwo. Miła atmosfera wraz z przyjaźnie nastawionymi nauczycielami sprawiły, że wraz z przywoływanymi wspomnieniami, pojawia się również uśmiech na mojej twarzy.

Karol Bilski

Okres licealny to przede wszystkim nowe doświadczenia, przyjaźnie i rozwój zarówno psychiczny jak i intelektualny. Dzięki współpracy z wieloma kompetentnymi pedagogami dziś mogę powiedzieć, że trafnie wybrałem swoją drogę zawodową – łącząc pasję ze studiami.

Klaudia Jędrasiak

Jak wspominam liceum? 50% nauki i 50% wygłupów! Z moją klasą każdy dzień był suuuper!!!

Aleksandra Jurasik

W naszym liceum nauczyciele byli bardzo mili i stawiali na rozwój uczniów. Dzięki temu mogłam pogłębiać swoją wiedzę z przedmiotów przyrodniczych, co zaowocowało wynikami na maturze. Dzięki organizowanej wycieczce do Anglii mogłam poćwiczyć swój język oraz poznać tamtejszą kulturę, ciekawe miejsca w Londynie i Oxfordzie.

Tomek Cybulski

Jak wspominam czas w liceum? Na pewno był to wspaniały okres w moim życiu. Poznałem tutaj wiele wspaniałych osób. Z uśmiechem na ustach przypominam sobie wspólne spotkania z klasą i zajęcia w szkole. Z chęcią przeżyłbym to jeszcze raz!