Matematyka


 

KONKURS

MATEMATYCZNE ŁAMIGŁÓWKI FILMOWE

Szanowni Państwo,

Zachęcamy serdecznie do udziału w konkursie „Matematyczne łamigłówki filmowe” organizowanym przez Akademię Młodzieżową działającą w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Jest on adresowany do wszystkich uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest wzrost wiedzy matematycznej wśród uczniów oraz propagowanie innowacyjnych metod nauczania tego przedmiotu.

Zasady konkursu:

• Konkurs polega na rozwiązaniu 8 zagadek matematycznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.
• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube co dwa dni. Pierwszy z nich pojawi się 7 grudnia 2017 r. o godz. 20.00., ostatni 21 grudnia 2017 r.
• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie łamigłówki filmowe.
• Nagrodą główną jest zdalnie sterowany statek powietrzny – DRON HUBSAN X4. Dodatkowo pierwsze dziesięć osób zdobędzie gadżety i łamigłówki matematyczne. 

Proponowany przez nas konkurs matematyczny to ciekawa propozycja dla Państwa uczniów. Zachęcamy, a jednocześnie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Więcej szczegółów mogą dowiedzieć się Państwo na stronie internetowej

www.konkurs.akademiamlodziezowa.pl

oraz dzwoniąc pod numer tel. 512 440 046.

Do pobrania:
1. Regulamin konkursu (pobierz)
2. Plakat konkursu (pobierz)

—————————-

Kinga Ozga
Akademia Młodzieżowa
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
email: akademia@fsd.lublin.pl
tel: 512 440 046

 

 

 

Podstawa programowa z matematyki

Informator